Dárkové poukazy

Vánoce s Régiem

Nejoblíbenější dárky ve formě poukazů k nejrůznějším příležitostem pro Vaše nejbližší.

Poukaz na vybrané služby Vám zašleme obratem nebo si jej můžete vyzvednout přímo u nás na prodejně CA Régio. Stačí si jen vybrat.

POUKAZ NA BUKOVANSKÝ MLÝN

Zvýhodněné poukazy nebo poukaz v libovolné hodnotě dle vlastního výběru na výborné jídlo v Mlynářské restauraci, nebo stylové ubytování na Bukovanském mlýně, či oblíbený zážitkový poukaz do Mlynářské stáje s vyjížďkou pro milovníky koní? Skvělý dárek pro každého.

Více informací

POUKAZ DO HOTELU BUCHLOV

Vybírejte z široké nabídky poukazů Hotelu Buchlov. Dáváte přednost nabídce s romantickou večeří a wellness pobytem, nebo chcete darovat zážitek z letu Balónem? Nebo máte vlastní představu, jak by měl poukaz vypadat? Ozvěte se nám.

Více informací

POUKAZ DO WELLNESS V KYJOVĚ

Poukaz v libovolné hodnotě na relaxační zážitek ve wellness v Kyjově. Darujte svým blízkým dávku odpočinku v krásném prostředí.

Informace k wellness

POUKAZ NA SLUŽBY CA RÉGIO

Poukazy na víkendové pobyty, vstupenky do divadla, na muzikály, festivaly či koncerty a mnoho dalšího. Vybírejte a objevujte originální dárky s nejúžasnějšími zážitky! Poukaz můžete darovat v konkrétní částku nebo na konkrétní služby (např. lyžařský zájezd, víkendový pobyt, ...). Darovat pod stromeček můžete například i lístek na muzikál nebo do divadla. Je to jednoduché, stačí si vybrat představení (viz odkaz níže), přijít k nám na prodejnu a my Vám lístky zarezervujeme a rovnou i vytiskneme :).

Vybrat si představení 

POUKAZ DO SLOVÁCKÉ GALERIE VÍN

Poukazy pro milovníky vína a gurmány. Darujte kousek slováckého slunce poukazem na nákup vína slovácké vinařské podoblasti, na kterou se v této vinárně specializují. Nebo Vás láká darovat zážitek v podobě degustace se zkušeným someliérem? 

Více informací

DÁRKOVÉ POUKAZY můžete objednat osobně u nás na prodejně CA Régio (naproti DPS) nebo na e-mailu prodejna@chata.cz či na tel. 518 307 711.

Dárkem od nás potěšíte všechny :)

 

Dárkové poukazy