Ubytování

Hledáte pouze ubytování a o zbytek se chcete postarat sami?

Naše společnost se kromě prodeje zájezdů zabývá také zprostředkováním ubytování. Na webech www.pampeliska.cz a www.chata.cz naleznete tisíce objektů převážně v České republice, ale také na Sovensku a dalších zemích střední a jižní Evropy. Cena ubytování je stejná, jako přímo u ubytovatelů. Vyzkoušejte sami! 

Pampeliška.cz - Ubyotvání v České republice i zahraničí  Chata.cz - Chaty a chalupy k pronajmutí 

Naše vlastní ubytovací kapacity

Penzion Régio*** (Kyjov) - www.penzion-regio.cz

Přímo v sídle naší společnosti se nachází penzion. Ubytování nabízíme v moderních, příjemně zařízených apartmánech (pro 2-6 osob). Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, oddělenou ložnicí, LCD TV, WIFI a minibarem. Bohaté a čerstvé snídaně jsou donášeny až do pokoje v čas, který si sami určítě. K příjemnému posezení mohou hosté využívat Bar Sauvignon s nabídkou sudových i lahvových vín z vinotéky, kávy, nealkoholických nápojů a drobných pochutin. V penzion se nachází také malé wellness s vířivkou, parní boxem, infrasaunou a relaxačními křesly. Firmy a skupiny si mohou pronajmout náš vinný skleppřímo v Kyjově, jen několik minut chůze od penzionu. 

Penzion Régio - exteriér  Penzion Régio - apartmán 

Hotel Bukovanský mlýn*** (Bukovany) - www.bukovansky-mlyn.cz

Nedaleko Kyjova se nachází zážitkově-hotelový areál Bukovanský mlýn. Dominantou tohoto areálu je replika větrného mlýna, která slouží také jako galerie, rozhledna. Ubytování je možné v 3l. pokojích v hlavní budově (Mlynářské stavení) a 2l. pokojích s možností přistýlky v samostatných "Slováckých chaloupkách". Hostům je k dispozici stylová nekuřácká restaurace, vinný sklep s posezením, minigolfové hřiště a koňská stáj. Pro ubytované je v letních měsících přístupný venkovní bazén.

Hotel Bukovanský mlýn - exteriér  Hotel Bukovanský mlýn - apartmán 

Hotel Buchlov*** (Buchlovice) - www.hotelbuchlov.cz

Uprostřed Buchlvoských lesů (Chřibů) se přímo pod hradem Buchlov nachází stylový hotel s restaurací, wellness a venkovním bazénem. Ubytování je možné v 33 pokojích od jednolůžkových až po rodinné apartmány s kuchyňským koutem a jídelnou. Pro firemní či skupinovou klientelu jsou zde připraveny 2 plně vybavené konferenční sály. 

Hotel Buchlov - exteriér  Hotel Buchlov - apartmán